Muzika
Ariana Grande odhalila svou nečekanou vášeň: Ráda hraje online Monopoly s cizími lidmi
dnes 10:30
Ariana Grande si ve volném čase ráda zahraje online Monopoly s cizími lidmi a tvrdí, že už dosáhla 80. úrovně. V tašce nosí iPad, kapky proti kašli, levandulový olej a parfém, ale i dárek od fanouška – malou knížku s povzbuzujícími citáty. Mezitím se film Wicked, kde hraje hlavní roli, stal obrovským hitem a pokračování dorazí do kin v listopadu.
Popová hvězda Ariana Grande překvapila fanoušky neobvyklým koníčkem – ve volném čase si ráda zahraje virtuální Monopoly a to rovnou s úplně neznámými lidmi. Svůj iPad nosí stále při sobě, ať už cestuje nebo čeká na natáčení, a tvrdí, že se ve hře dostala už na 80. úroveň.
Monopoly, virtuální farma a věci z její tašky
V rozhovoru pro sérii Co mám v tašce magazínu Vogue se Ariana podělila o své herní záliby:
„Mám svůj iPad, když cestuji nebo čekám na natáčení a ráda si zahraju hry. Hodně hraju Monopoly online s cizími lidmi. Je to smrtelně těžké, myslím, že jsem na 80. úrovni. Nedělám si legraci.“
Dodala, že se baví nejen Monopoly, ale také svou virtuální farmou.
Během natáčení videa ukázala svou černou kabelku Loewe, kterou označila za pracovní tašku. Pro dny, kdy ji čeká hodně povinností, do ní sbalí vše potřebné. Kromě iPadu v ní má například kapky proti kašli, dva druhy sluchátek, levandulový olej, své vlastní parfémy MOD Vanilla a několik veganských tyčinek.
Mezi věcmi v tašce měla také drobný dárek od fanouška – malou knížku s názvem Ari’s Pick-Me-Ups, kterou dostala při premiéře filmu Wicked v Los Angeles.
„Byl tak milý, dal mi knížku s názvem Ari’s Pick-Me-Ups a já si myslela, že je to ta nejroztomilejší věc na světě.“
Podle zpěvačky obsahuje náhodné povzbuzující citáty a dokonce i ilustraci s nápisem Toss, toss, kterou vytvořil fanoušek vedle citátu režiséra Jona M. Chua.
Úspěch filmu Wicked a nadcházející pokračování
Ariana Grande a Cynthia Erivo si společně zahrály v hudebním fantasy filmu Wicked, který se stal obrovským kasovním hitem. Od svého uvedení do kin v listopadu vydělal 727,9 milionu dolarů při rozpočtu 150 milionů. Film, inspirovaný muzikálem z roku 2003 a knihou Gregoryho Maguirea, získal 10 nominací na Oscara, včetně kategorie nejlepší film a nejlepší herečka pro Erivo.
Zpěvačka se v roli Galindy Glindy Upland vrátí i v pokračování Wicked, jehož premiéra je naplánována na 21. listopadu.