Muzika
Poprask na Grammy: Bianca Censori dorazila v průhledných mini šatech
dnes 7:59
Kayne West a především pak Bianca Censori způsobili poprask na Grammy. Manželka slavného muzikanta totiž dorazila na slavnostní vyhlášení cen zcela nahá. Respektive, byla oděná do průhledných mini šatů.
Bianca Censori je svými módními výstřelky proslulá. Odhalování se nebojí, ještě nikdy se však neukázala na veřejné akci zcela nahá. Až doposud. Respektive, vzala si na sebe pouze průhledné šaty, prostor k představivosti tak na Grammy nezbyl žádný. Po boku měla svého manžela Kanyeho Westa, který naopak dorazil na předávání cen oděn celý do černého.
Pozornosti fotografů si Censori maximálně užívala, anebo to tak minimálně vypadalo. Černý kabát, v němž na místo dorazila, svlékla přímo před nimi. Dotazy přítomných novinářů ponechala dvojice bez odpovědí.
A místo, aby pár následně vyrazil do útrob Crypto.com Areny v Los Angeles, rozhodl se po způsobení poprasku na červeném koberci Grammy opustit. Původně se spekulovalo, že byli Kanye West s Biancou vyvedeni pořadateli, nakonec se však tyto domněnky ukázaly jako mylné.
Muzikant navštívil Grammy poprvé po 10 letech. Byl nominovaný v kategorii Nejlepší rapový song za skladbu Carnival, na které spolupracoval s Ty Dolla $ignem. Ocenění si však převzal Kendrick Lamar za píseň Not Like Us.
Bianca Censori je 30letá architekta a bytová designérka. S Westem se poprvé potkala v roce 2020, poprvé se o jejich vztahu začalo spekulovat poté, co interpret o 2 léta později vydal skladbu Censori Overload. V lednu 2023 se dvojice tajně vzala.